Повалені дерева та ускладнення руху: у Чернігові негода наробила лиха
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4808-780x470.jpeg)
У Чернігова та на автодорозі М-01 патрульні допомагають долати негоду.
Вона застала мешканців міста зненацька та за лічені хвилини наробила лиха: повалені дерева та ускладнення руху.
Ми займаємося регулюванням дорожнього руху, допомагаємо надзвичайникам та комунальним службам, всіляко сприяємо розблоковувати дороги. Про це повідомляють у патрульній поліціі Чернігівської області.
Наприклад, екіпажі наразі допомагають розблокувати половину дороги по вулиці Героїв Чорнобиля та регулюють дорожній рух через падіння дерева на проїзну частину.
На 125 км автодороги М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі) впало дерево на проїзну частину, рух частково блокується. Наразі ми, ДСНС та дорожні служби займаємося відновленням проїзду по трасі міжнародного значення.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4809-1024x577.jpeg)
«Максимально надаємо допомогу тим, хто її потребує.
Служити та захищати», — йдеться у повідомленні.