Надзвичайні події
Рятувальники діставали із заметів заблоковані автівки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/49694599_1898648290261330_1729030207030951936_n-e1546592254683.jpg)
Чернігівські рятувальники упродовж минулої доби вивільнили зі снігових заметів шість транспортних засобів.
Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини шість разів залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили у снігові замети та складні ділянки доріг на території Борзнянського, Ріпкинського, Ічнянського районів та у містах Чернігів, Прилуки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині з’явились перші електрозаправки
Вивільнено шість одиниць техніки, надано допомогу шістьом особам. Від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області залучалися 20 чоловік особового складу та шість одиниць пожежно-рятувальної техніки.