У Ніжині з’явились перші електрозаправки

elektrozapravky2-768x432

Збереження екосистеми тепер набуває дедалі більшої актуальності в галузях виробництва. Великий внесок у це роблять виробники й установники зарядних станцій.

Зрозуміло, що наразі це не прибуткововий бізнес, а так званий вклад у майбутнє. Звісно, і ризики досить високі в інвесторів, адже розуміння «завтра» досить туманне.

На сьогодні в Україні разом зі зростанням продажів електромобілів збільшилася і кількість встановлених зарядних пристроїв по всій країні. Уже зараз налічується більше 1 000 електрозаправок, причому розташовуються вони переважно не на класичних АЗС, а в кафе і ресторанах. Цей напрям почав поступово розвиватись і в Ніжині.

Ще у липні 2017 року на дорогах Ніжина з’явилось перше «екотаксі». Уже тоді засновник служби таксі Сергій Охонько говорив про плани встановлення швидких станцій електрозаправок, щоб екоавтомобілі системно запрацювали в Ніжині. Задуми втілились на початку 2019 року.

Зараз у місті почали встановлювати перші електрозаправні станції для зарядки електромобілів. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Охонько. Такі вже є по вулиці Космонавтів і в центральній частині міста – в парку Шевченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нове електронне табло на стадіоні ім. Ю. Гагаріна встановлять до кінця місяця

«Це черговий крок до збереження довкілля в рідному Ніжині. У найближчий місяць встановимо ще 10 станцій, а до кінця року всього в Ніжині їх буде 25, на території Чернігівської області – понад 100. Також із наступного місяця ми починаємо продаж електромобілів у Ніжині, Прилуках та Чернігові. Перехід із паливних двигунів на електромобілі не лише зберігає довкілля, а й суттєво економить сімейні кошти, адже економія на 100 км практично в 5 разів! До того ж, в електромобілях не треба замінювати мастила, свічки, фільтри тощо – тільки ремонт ходової частини. Переваги суттєві, і головне – ми бережемо довкілля і здобуваємо енергетичну незалежність від нафти та газу», – коментує Сергій Охонько.

Компанія, що здійснюватиме продаж електрокарів, визначаючи свою мету, наголошує: «Наша компанія на реальному прикладі доводить, що рятувати екологію – не тільки корисно, але й прибутково. Ми стовідсотково впевнені, що незалежність нашої Батьківщини – в її енергетичній свободі».

Відповідно, кожного місяця в Україні з’являються десятки електричних заправних станцій. Щодня десятки українців стають щасливими власниками електричних автомобілів, а десятки електростанцій, що працюють від джерел відновлюваної електроенергії, створюють мегавати електроенергії щогодини. Невдовзі дорогами Ніжина їздитимуть десятки електромобілів, а це означатиме, що люди готові до співпраці з природою, дбаючи про її екологію.

Джерело: Нежатин

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register