Рятувальники витягли чоловіка, який застряг у болоті
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/59320230_2074234686036022_4660816132146462720_n-e1557127552880.jpg)
4 травня о 12:56 до Служби порятунку «101» у Ніжинському районі звернулися по допомогу родичі чоловіка, який застряг у болотистій місцевості біля с. Черняхівка.
На місце події оперативно прибув черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області у складі чотирьох чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки.
Про це ЧЕline повідомили в ДСНС України у Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині діти потрапили до ями з паливно-мастильними відходами
Рятувальники на човні дісталися до чоловіка, якого на той час уже затягло по шию в багнюку, та за допомогою рятувального круга та мотузки витягли чоловіка. За його словами, він пішов на риболовлю, проте заблукав у лісі та опинився в болотистій місцевості, звідки самотужки не зміг вибратись.