Надзвичайні події
Сильний вітер залишив чернігівців без електропостачання
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/7b0d87aa07e2331ef37643b2373c2906-e1584087147819.jpg)
За інформацією АТ «Чернігівобленерго» станом на 06 год. 00 хв. 13.03.2020 року унаслідок ускладнення метеорологічних умов – поривів вітру до 15-20 м/с – порушено електропостачання окремих районів м. Чернігова (504 абоненти) та 23 населених пунктів (10571 абонент) у 7 адміністративних районах області (Чернігівський – 11, Городнянський – 5, Козелецький – 3, Бахмацький, Борзнянський, Новгород-Сіверський та Менський райони – по 1).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Села 6 районів області без електропостачання
Відновлювальні роботи тривають. У ДСНС України у Чернігівській області.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv