Надзвичайні події
Сніжний апокаліпсис: на Чернігівщині населений пункт залишився без світла
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/732839d97ec1c4a801938a88938c7e78-e1520062800811.jpg)
Унаслідок несприятливих погодних умов (сніг, пориви сильного вітру) в ніч на 3 березня сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання на території Менського району.
Про це ЧЕline повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наближається новий циклон: оголошено штормове попередження
Станом на 8 год. 3 березня залишаються відключеними 1 ділянка ЛЕП 10 кВ та 9 трансформаторних підстанцій, без електропостачання залишилися мешканці 1 населеного пункту. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівобленерго» .