У Чернігові BMW збив дорожній знак і зачепив кіоск
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82788214_2222478398056498_5121256658005131264_o-e1579783452568.jpg)
Сьогодні, 23 січня, приблизно о 6-й ранку екіпаж патрульної поліції отримав повідомлення, що на вулиці Івана Мазепи поблизу площі Перемоги сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль BMW збив дорожній знак «Зупинка громадського транспорту» та зачепив кіоск.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДТП на Мазепи постраждала жінка
Прибувши на місце, поліцейські з’ясували, що за кермом перебував 23-річний чернігівець. Під час спілкування з водієм інспектори помітили в нього явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Медичний огляд лікаря-нарколога підтвердив підозри охоронців порядку. Результат – 1 проміле алкоголю.
Патрульні склали на громадянина низку адміністративних матеріалів, а саме: протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
Патрульна поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv