Надзвичайні події
У Чернігові водії досі їздять на літній гумі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/6038978366d53a65f1d8620360227ff0-e1479307861936.jpg)
Кількість аварій на дорогах обласного центру має тенденцію до зростання.
Про це повідомили в патрульній поліції міста.
ДТП побільшало вдвічі: приблизно 8-10 за добу.
Здебільшого дрібні пригоди без постраждалих. Одна з головних причин – водії досі їздять на літній гумі. Яскравим прикладом цього стала аварія по вулиці Захисників України. Водій «BMW» не впорався з управлінням і протаранив стовп. Він був тверезим. Зізнався, що не перевдягнув літню гуму на зимову.