Надзвичайні події

У навчальному центрі «Десна» стався нещасний випадок

У ніч на 14 жовтня один із військовослужбовців строкової служби (прослужив 11 місяців) травмувався внаслідок власної необережності. Майже опівночі після відбою старший солдат Роман Бирук разом із товаришем по службі порушили розпорядок дня, вирішивши вийти на перекур з казарми на вулицю.

Вже спустившись на сходовий майданчик, товариш Романа побачив, як хлопець сів на перила, намагаючись з‘їхати вниз. Але, за словами бійця, солдат Бирук втратив рівновагу і впав на нижні сходи. Уже за кілька хвилин на місці події були бригади медиків та фельдшерів, які доправили строковика у місцевий шпиталь, а звідти – до Центрального військового клінічного госпіталю (Київ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солдат-контрактник за дезертирство отримав шість місяців гауптвахти

Лікарі констатували відкриту черепно-мозкову травму та кому ІІ-ІІІ ступенiв. Сьогодні зранку після кількох днів у реанімації солдат помер. Відповідальні командири та чергові, які дозволили порушення розпорядку дня, за результатами службового розслідування отримають суворі покарання – до пониження в посаді.

Варто зазначити, що із солдатами строкової та контрактної служби систематично проводяться заняття та інструктажі щодо дотримання розпорядку дня, військової дисципліни та заходів безпеки, як і в день трагічного випадку. Нині ці заходи посилені в усіх частинах, і кожному військовослужбовцю доведено про наслідки необачних дій.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button