Надзвичайні події
У селах Менської громади горіли житлові будинки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/27031821-1-640x470.jpg)
У селі Блистова Менської громади по вул. Козацькій сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну. Причина – недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту і оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Також пожежа трапилася у селі Волосківці тієї ж Менської громади. По пров. Польовому загорівся житловий будинок. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіну на площі 50 кв. м та майно. Причина – коротке замикання електромережі.