Надзвичайні події
У Товкачівці дерево серйозно травмувало чоловіка
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/3-0.1411626944_819-e1487753797377.jpg)
До реанімаційного відділення Прилуцької центральної районної лікарні 21 лютого о 12:30 без свідомості госпіталізовано 52-річного мешканця села Товкачівка.
Про це ЧЕline повідомило власне джерело.
Чоловіка з діагнозом «політравма, закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, перелом кісток носа» доставлено до нейрохірургічного відділення Чернігівської обллікарні.
Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що потерпілий спільно із 24-річним і 39-річним односельцями в приватному господарстві 33-річного місцевого мешканця спилювали дерево, під час падіння якого чоловік й отримав тілесні ушкодження.
За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження. Триває перевірка.