Учасників дівчачої банди викликають до суду

По факту резонансної справи з публічним побиттям неповнолітніх дівчат поліцейські разом зі співробітниками прокуратури оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень п’ятьом учасницям конфліктів.

Про це ЧЕline повідомили в секторі комунікації поліції Чернігівської області.

Малолітні дівчата, які публічно принижували та били своїх жертв, фільмуючи все на камери, не думали про наслідки своїх дій. Однак спрацював принцип невідворотності кримінальної відповідальності, відповідно до якого особи, в протиправних діях яких є склад злочину, повинні нести відповідальність.

Правоохоронцям відомо про три факти, в яких фігурують п’ять неповнолітніх дівчат, але розслідування триває в рамках одного кримінального провадження. Наразі всі вони отримали підозру про вчинення кримінального правопорушення.

Відео публічного побиття школярок викликало неабиякий резонанс у суспільстві. Зокрема, у присутності своїх знайомих дівчата двічі знущалися зі своїх жертв біля торгового центру в Чернігові, а одного разу побили дівчинку біля під’їзду.

Поліція встановила особи всіх учасників інциденту. Йдеться не лише про тих, хто бив дівчину, а й про свідків, які не припинили знущання.

Під процесуальним керівництвом прокуратури поліція розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб), що карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Читайте новини ЧЕline у Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password