Активісти навчалися суспільних комунікацій

рррр

*Актуально

У Чернігові для активістів політичної партії «Наш край» пройшов тренінг «Контактування з виборцями. Організація роботи партійного осередку у міжвиборчий період». Захід, що відбувся у рамках проекту «Школа партії», зібрав майже 30 учасників з усіх куточків Чернігівщини.

На тренінгу розглядали питання складання електоральної та соціальної карти громади, ефективних методів комунікації з виборцями, методики залучення активних громадян задля посилення їхньої поінформованості.

Представник центрального апарату партії Валерій Клименко наголосив, що у міжвиборчий період партія «Наш край» значну увагу приділяє навчанню своїх партійців та активістів. Він також зазначив, що за проміжними підсумками діяльності Чернігівська обласна організація політичної партії «Наш край» входить до лідерів разом із Миколаївською, Харківською, Одеською, Запорізькими обласними організаціями.

«Партія «Наш край» в Україні має вагомий вплив. За два з половиною роки вона тримає результат, працює в усіх областях. Ми посідаємо серед інших партій четверте місце за кількістю депутатів місцевих рад», – зауважив Валерій Клименко.

11пппКерівник виконкому обласної організації «Наш край» Юрій Музика наголосив на важливості навчань для представників й активістів партії, адже це не тільки отримання нових знань, відпрацювання практичних навичок, а й обмін досвідом, налагодження ефективної комунікації між представниками районних партійних осередків.

Учасники заходу дуже позитивно оцінили його проведення. Так, керівник виконкому Бахмацької районної організації партії «Наш край» Віктор Герасько поділився, що такі семінари дають змогу більш ефективно працювати та залучати до партії нових прихильників.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register