Політика
«Чернігів пивний» став «Черніговом розважальним»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/15781840_1322413967832053_1998484193_n-e1483005987580.jpg)
Депутати міської ради 36 голосами затвердили Стратегію розвитку туризму та промоції міста Чернігів на 2017-2020 роки.
Попередній слоган Стратегії був «Чернігів пивний», утім перед голосуванням депутати висловилися, що це не зовсім пристойна назва як для міста з тисячолітньою історією. А тому за стратегію проголосували, попередньо змінивши слоган на «Чернігів розважальний». Проти Стратегії на сесії не було жодного голосу.