Політика
Економічний націоналізм і децентралізація: Атрошенко розповів про партію мрії
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/1789e96af90343f5abe60efdf3e13f03-medium66-1-e1563862227793.jpg)
В українському суспільстві є значний запит на політичну силу, що займалася б питаннями економічного зростання та децентралізації. На цьому наголосив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, сьогодні, 23 липня, на нараді у мерії.
«На мою думку, в суспільстві є попит на партію, яка пропагувала б економічний націоналізм і децентралізацію. От проситься така партія в парламент. Прагматизм в економічній діяльності та політична незворотність децентралізації», – зазначив Владислав Атрошенко.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv