Голова ОВК 210 округу відмовилася приймати заяву у кандидата і наговорила маячні
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/67510192_389496045251477_3969508602888060928_n-e1563968334318.jpg)
Ситуація в 210 окрузі Чернігівщини напружена. Там фіксуються численні факти порушення виборчого законодавства і спостерігається фальсифікація голосів з боку кандидата Сергія Коровченка, який, за даними екзит-полів програв вибори самовисуванцю Борису Приходьку.
Борис Приходько прийшов до ОВК 210 округу, щоб подати скаргу на роботу дільничних комісій і з вимогою перерахувати бюлетені.
Утім, підконтрольна Сергію Коровченку голова ОВК Оксана Соколовська навідріз відмовилася приймати і розглядати заяву кандидата в народні депутати Бориса Приходька, чим грубо порушує закон.
Оксана Соколовська не знайшла нічого кращого, ніж заявити про те, що у Чернігівському окружному суді нині розглядають спір стосовно роботи виборчих комісій 210 округу, тому, мовляв, вона не може в цей період приймати заяви від кандидатів. Звичайно, ці слова – повна маячня.
Оксана Соколовська вкотре порушує закон, за що їй неодмінно доведеться відповідати.