Любовний трикутник Микитась – Коваленко – Блауш, або Хто кого з’їсть у боротьбі за 206-й округ Чернігова

3в1

Скандальний столичний забудовник Максим Микитась не єдиний, хто претендує на вакантний 206-й округ у Чернігові. Балотуватиметься він, швидше за все буде, від БПП,

принаймні у фракції такі розмови ходять, – повідомив ЧЕLine народний депутат Сергій Лещенко.

– Я чув, що такий намір начебто є в нього. Але чи він піде, я не знаю. Я знаю, що він київський забудовник компанії «Укрбуд», яка прославилась забудовою в Нікітській Слобідці, там, де на березі Дніпра забудований житловий комплекс. Це дуже скандальна забудова. Скажімо так, сумнівне переведення річки з Десни в Дніпро, тобто там Дніпро тече, а вони казали, що це не Дніпро, а Десенка.

Від ласого шматка у вигляді 206-го округу не відмовиться і депутат обласної ради від РПЛ Дмитро Блауш. Серед учасників довиборчого марафону й «парашутистка» з Києва від «Батьківщини» киянка Анна Коваленко. Експерти кажуть, що її завдання – працювати проти Блауша. Нагадаємо, це вже не перша спроба пані Коваленко потрапити до парламенту за допомогою чернігівської електоральної платформи.

Анна Коваленко в 2014 році вже балотувалася по 206-му округу як самовисуванка.

Із результатом 9 % голосів виборців вона посіла друге місце, а впевнену перемогу тоді здобув нинішній чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Але цьогоріч вона піде на вибори, очевидно, вже від партійного дуету – Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» й Антикорупційного руху Валентина Наливайченка.

Додамо, що на Чернігівщині партійну лінію та ідеологію «Батьківщини» просуває народний депутат Валерій Дубіль.

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко останнім часом також активізував свою діяльність на Чернігівщині. У місті над Десною навіть створили обласний філіал Антикорупційного руху.

До речі, на кількох прес-конференціях у Чернігові разом із Валентином Наливайченком була присутня й Анна Коваленко. Лідер Антикорупційного руху припускав, що на вибори по 206-му округу «під його патронатом» піде саме вона.

За непідтвердженою інформацією, на вибори по 206-му округу Валерій Дубіль також делегує свого ставленика – члена виконкому Чернігівської міської ради, голову міської партійної організації ВО «Батьківщина» Юрія Власенка.

Щодо Анни Коваленко, то її біографічних даних відомо небагато.

Народилася вона в Києві. Зараз їй 25 років.

Анна Коваленко – український громадський активіст, журналіст, сотник 39-ї жіночої сотні Самооборони Майдану, колишній радник трьох міністрів оборони України та міністра інформаційної політики України.

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register