У 5 новостворених ОТГ Чернігівщини готуються до місцевих виборів

49312022_304004286915158_2040207244825460736_n

*Актуально

Із 2 листопада у 86 об’єднаних громадах України, зокрема й у п’яти – на Чернігівщині, стартував виборчий процес. Як повідомила голова обласної організації політичної партії «Наш край», депутат Чернігівської обласної ради Ольга Чередник, початок виборчого процесу передбачає утворення сільських, селищних, міських виборчих комісій та формування їх складу. Після цього розпочнеться процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на перших місцевих виборах. У новостворених громадах перші вибори призначені ЦВК на 22 грудня.

«У Чернігівській області перші вибори відбудуться у Понорницькій (Коропський район) і Добрянській (Ріпкинський район) селищних, Талалаївській (Ніжинський район), Киселівській (Чернігівський район) та Сухополов’янській (Прилуцький район) сільських ОТГ. Представники політичної партії «Наш край» братимуть участь у виборах в усіх громадах», – сказала Ольга Чередник.

На її переконання, створення спроможних громад шляхом об’єднання є важливою складовою реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. «Тож вибори до рад об’єднаних громад є не менш важливими, ніж загальнодержавні вибори. Адже від того, наскільки новообрана місцева влада в громадах буде компетентною й ініціативною, залежатиме розвиток самої громади», – впевнена Ольга Чередник. Також вона наголосила, що Чернігівська область, за даними Мінрегіону, входить до списку лідерів в Україні зі створення об’єднаних територіальних громад. На сьогодні в регіоні уже працюють 45 ОТГ.

Політична партія «Наш край» традиційно підтримує децентралізацію і надає допомогу об’єднаним територіальним громадам.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register