У Чернігові «Наш край» виступає проти дерибану земель РЛП «Ялівщина»

1484598745_andrij-parubij_large[1]

*Актуально

Фракція політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді не голосувала за зміну цільового призначення трьох земельних ділянок, розташованих в урочищі «Ялівщина».

У підсумку, проект рішення, що передбачало затвердження проектів відведення та зміни цільового призначення власних земельних ділянок, замість “для ведення особистого селянського господарства” – на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)”, був знятий з розгляду.

У фракції зазначають, що рішення по суті дає дозволи на будівництво у лісопарковій зоні людям з оточення міського голови. Йдеться про три земельні ділянки площею майже 0,5 га. Зважаючи на місцерозтащування землі, вона є «золотою».

З проханням не змінювати цільове призначення земель звернувся департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, оскільки згадані земельні ділянки розташовані у рекреаційній зоні та зоні, що має історико-культурного значення.

Громадські активісти Чернігова відстоюють збереження регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», наголошують на необхідності визначення його меж та активізації роботи у напрямі впорядкування природної перлини Чернігова, захисті цієї території від забудови. Такі вимоги підтримують і депутати «Нашого краю».

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register