Юрій Дерев’янко в Чернігові розповів як подолати корупцію за допомогою сучасних технологій та нового виборчого закону (Фото, Відео)

SAMSUNG CSC

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко обговорив з мешканцями Чернігова свій план побудови успішної України:  з неоекономікою, елементами прямої демократії та сучасними технологіями.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

«Зараз в Україні діє система, яку я називаю олігархічно-корупційною, бандитською. Я не бачу сенсу її «тюнінгувати», її треба кардинально перебудувати, де в державі буде сильна економіка, а людина – основною цінністю», – сказав Дерев’янко.

Він обурився тим, що під час тривало військової агресії з боку РФ та воєнного стану влада хоче приватизувати за безцінь державні підприємства.

«Вони сьогодні хочуть приватизувати цінні активи – обленерго, Одеський припортовий завод тощо. В умовах, коли в країні воєнний стан – ніхто не буде сюди нічого інвестувати! Вони просто хочуть зараз розікрасти найцінніші активи!», – обурився кандидат в президенти. Він вважає такі дії неприпустимими.

На думку Дерев’янка, новообраний Президент повинен виконати такі ключові завдання – створення сильної боєздатної армії, забезпечити право на захист кожному українцю, та ініціювати спільний фінансовий план країн, що ввели санкції проти агресора, по відновленню окупованих територій. «Сього вони несуть чималі втрати від санкцій, тому вони фінансово зацікавлені у поверненні та відновлені окупованих територій та припиненні війни», – заявив Дерев’янко.

Він вважає, що держава має бути економічно сильною.  «Економіка з нормальними податками, легалізацією всіх видів підприємницької діяльності, захистом права власності – це свята річ, за відсутності якої сьогодні не заходять в Україну працювати інвестори! У нас власність – це якийсь запис в реєстрі всього-навсього, це навіть не документи, акти, тощо. І цей запис можна просто змінити в один момент», – заявив Дерев’янко.

SAMSUNG CSC

Він підкреслив, що сучасні технології дозволяють отримувати сервіси від держави без черг і корупції. «Для чого витрачати час, сили, гроші людей? Можливо запровадити електронне голосування – не потрібно виходити на мітинги, просто буде інструмент відкликання чиновника чи депутата, можливість дати йому оцінку», – запропонував нардеп.

На його думку, найбільша біда українців – це невпевненість у завтрашньому дні.

«Найбільша біда – ми не маємо впевненості, що завтра все буде добре, що ціни не полетять вгору, що бізнес не відберуть, що тарифи не піднімуть. І я більше всього хочу цю впевненість повернути. Щоб кожен українець розумів, що країна про нього дбає, і дає нові можливості», – підкреслив Юрій Дерев’янко.

Відповідаючи на питання людей, якою має бути виборча система, Дерев’янко заявив, що обов’язково повинні бути відкриті списки, ніякої мажоритарки і заборона політичної телевізійної і бордової реклами.  «З цією вимогою ми ще минулого року вийшли на вулиці, закон прийняли в першому читанні, але чинна ВР не ухвалить його в цілому, бо вони не зацікавлені», – повідомив Дерев’янко.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ. Президентська програма Дерев’янка передбачає кардинальну побудову нової системи, а не ремонтування старої, через впровадження неоекономіки, цифрової держави, елементів прямої демократії, а також містить план припинення війни.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register