Зростання тарифів спричинить кризу неплатежів у сфері ЖКГ

1503392539-9031[1]

*Актуально

Замість того, щоб реформувати ЖКГ, влада робить усе, щоб збіднілі українці ставали ще біднішими. Результат такої політики – стабільне зростання заборгованості українців зі сплати житлово-комунальних послуг.

Як повідомив депутат Чернігівської обласної ради від «Нашого краю» Геннадій Тригубченко, на кінець вересня цього року заборгованість становила рекордні 38,2 млрд грн, що на 5,9 млрд грн більше, ніж на початку року.

Згідно із даними Держстату, структура заборгованості за житлово-комунальні послуги така:

  • 16,8 млрд грн за постачання природного газу;
  • 10 млрд грн за опалення та гарячу воду;
  • 4 млрд грн за утримання будинків і прибудинкових територій;
  • 3,8 млрд грн за постачання електрики;
  • 3 млрд грн за холодну воду та водовідведення;
  • 0,6 млрд грн за вивезення побутових відходів.

«Але влада цього ніби не помічає й ухвалює рішення про нову ціну на природний газ для громадян, що зросла на 23,5%. Чиновники вже пообіцяли, що тарифи на опалення будуть перераховані та збільшаться вже з грудня нинішнього року, що, звісно ж, призведе до ще більшого зростання неплатежів за житлово-комунальні послуги», – зазначив Геннадій Тригубченко. Це все відбувається на тлі зростання заборгованості зі сплати заробітної плати, що на початку жовтня сягнула 2,9 млрд грн, водночас розмір реальної зарплатні за вересень знизився на 1,2%!

На його думку, заборгованість у житлово-комунальній сфері зростатиме, а народ – біднітиме. Влада впевнено штовхає ЖКГ до колапсу. Бідні уже не мають чим платити багатим.

«Партія «Наш край» вважає критичною цю ситуацію! Реальні доходи людей не зростають так швидко, як розповідає уряд. Чергове підвищення цін на газ і тепло призведе до відповідного зростання боргів і до соціального напруження в країні. Українці вже не спроможні платити навіть за нинішніми цінами», – наголосив Геннадій Тригубченко.

«Наш край» закликає уряд припинити підвищувати тарифи та працювати на зниження заборгованості в ЖКГ і зростання доходів громадян.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register