100-річний ювілей відсвяткувала жителька Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357454437_652160806958173_5767369232780689133_n-e1688221423622-780x470.jpg)
1 липня 1923 року в селі Дробишів (Новгород-Сіверська громада) народилися Олена Іванівна Іоськова. Її життєвий шлях — приклад великої сили духу. Про це повідомляють у Новгород-Сіверській міській територіальній громаді.
Пані Олена згадує: «Тут закінчила три класи Дробишівської середньої школи, але не могла продовжувати навчання через скруту в сім’ї, бо було багато дітей. Тому пішла працювати. Спочатку працювала в дитячому садку, потім десять років була телятницею та свинаркою, також варила обіди на полі для комбайнерів. Пізніше працювала в столовій при колгоспі. Працювала тяжко, але чесно, за це і отримувала нагороди».
![](https://scontent.fhrk4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/357383289_652160810291506_3256526083718497908_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=sHZx6D5K3KQAX8SHijO&_nc_ht=scontent.fhrk4-1.fna&oh=00_AfAdg5-zJteaCws6Gc4f1lAby-BaQAb-w2G9dfJLsX87Nw&oe=64A516FA)
«Ви пройшли через важкі випробування, стикаючись із холодом, голодом і війною. Але попри все це ви залишилися доброю та чуйною людиною. Ваші сила, мужність і терпіння — джерело натхнення для всіх нас.
Тож прийміть нашу повагу і вдячність за вашу витримку та доброту. Нехай кожен ваш день буде сповнений здоров’я, щастя, тепла родини та близьких людей», — йдеться у повідомленні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv