30 квітня в Чернігові «оживе» Алея героїв

12289_1

Відкриття туристичного сезону в Чернігові цього року відбудеться 30 квітня. Власне, це старт високого туристичного сезону, тобто найбільш масового. Загалом же турсезон у Чернігові триває весь рік – і підтвердженням цього є новорічні свята та робота казкового містечка #fairy_winter, наприклад. Екскурсоводи, готелі та кафе працюють протягом усього року.

Суть і формат старту турсезону дещо змінюються. Традиційно цього дня влаштовувалося святкування, яскраве дійство. Цього року організатори – Управління культури та туризму Чернігівської міської ради – збираються наповнити день додатковим змістом. А саме: зібрати всіх причетних до розвитку туристичної галузі Чернігова, щоб спільно разом вивчити новий досвід і кращі практики інших міст, а також ініціювати нові атракції в місті легенд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не вистачає аквапарку, арт-об’єктів і стратегії – чернігівці про туристичний потенціал міста

Що ж саме готується? Про це розповідає заступник начальника міського управління культури та туризму Катерина Литвин.

– По-перше, цього дня офіційно відкривається комунальна установа «Туристичний інформаційний центр» Чернігівської міської ради. До відкриття ТІЦу в Чернігові готуються вже давно. Зокрема, зараз ми проходимо аудит на відповідність чернігівського ТІЦ вимогам до центрів, які приймають ще й іноземні делегації. Це місце, де можна в комплексі отримати всю інформацію про туристичний потенціал міста. Сподіваємося, що робота центру буде ефективною.

По-друге, 30 квітня саме в Чернігові відбудеться великий форум «Туристичні практики 2019». Основне місце його проведення – культурно-діловий центр «Світогляд». Форум збирає туристичних експертів і практиків із багатьох міст України. Серед них – фахівці, які є авторитетами загальноукраїнського рівня. У межах форуму планується вивчення вітчизняного досвіду у сфері розвитку туристичної привабливості міст, пошук дієвих інструментів збільшення туристичного потоку, зокрема в Чернігові.

Заявки на участь можуть заповнити всі охочі, кого як фахівця чи як ентузіаста цікавить розвиток туристичного потенціалу і туризму в Чернігові. Акредитація на участь у форумі тут. Усі охочі взяти участь обов’язково мають заповнити мотиваційний лист.

І по-третє, звісно ж, на святкування початку високого туристичного сезону 30 квітня ми всіх чернігівців запрошуємо на Алею героїв. Уже з 12-ї години там буде на що подивитися. Розпочинає свою роботу культурологічний проект «Art Avenue», який буде наповнювати цей простір і надалі, протягом усього літа. Отже, з 12-ї години дня на алеї виставляють свої вироби народні майстри, а з 14.00 до 16.00 там проводитимуть майстер-класи, до яких зможе долучитися кожен. Потім, із 18-ї години, починається видовищно-концертна програма за участі етнорок-колективу «GG. ГуляйГород». А після них виступить команда із Запоріжжя, яка грає на автентичних народних інструментах. І завершить о 19-ї годині діджей, – розповіла пані Катерина.

Ближче до відкриття туристичного сезону в місті з’являться ще кілька туристичних новацій, додала вона.

Зокрема, протягом туристичної весни буде презентований аудіогід чернігівськими пам’ятками.

Окрім того, на Валу вже цього року встановлять 8 табличок з QR-кодами – тобто про його пам’ятки можна буде також почитати, відсканувавши код телефоном.

І ще одна невеличка цікавинка: 1 травня по Валу вперше влаштовується екскурсія на велорикшах для людей з інвалідністю. Готують 4 брендовані велосипеди, в кожному з них місця для двох пасажирів. Велорикші підвозитимуть їх до пам’яток і розповідатимуть.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register