39-й змінив маршрут: колеситиме містом без кінцевої зупинки на Старобілоуській

«Із 2 серпня буде змінено схему руху автобусного маршруту № 39 по м. Чернігову (Олександрівка – вул. Старобілоуська)».

Цю новину було розміщено в автобусах маршруту № 39 від імені КП «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради.

За словами заступника начальника Управління транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради Наталії Сікач, 39-й маршрут тепер не йтиме, як раніше, з вулиці В. Чорновола (Войкова) на вул. Старобілоуську до кінцевої зупинки.

Замість цього він повертатиме з вул. Чорновола на Любецьку, через вулицю Ріпкинську, знову на Старобілоуську через м’ясокомбінат «Ритм», магазин «Шкет», базу «Холодторг» прямо, де на перехресті знову повертатиме на вул. В. Чорновола (Войкова) і повертатиметься назад за маршрутом. Тобто за новим графіком кінцевої зупинки на вул. Старобілоуській у маршруту № 39 не буде.

ЧЕline поцікавився причиною такої зміни маршруту.

«Рішення про зміну маршруту було прийнято 5 травня 2016 року на засіданні координаційної ради з питань організації транспортного забезпечення населення м. Чернігова. Пропозицію щодо зміни схеми маршруту подав керівник КП «Чернігівське тролейбусне управління» Дмитро Лавренюк. Його підтримали члени Ради», – повідомила Наталія Сікач.

Слід зазначити, що вказану Раду очолює заступник мера Олександр Кириченко, а до неї входять представники виконкому, депутати чернігівської міської ради, перевізники та представники громадськості.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register