6 мільйонів гривень боргів по зарплаті ліквідовано на Чернігівщині

photo-e1575453766436

Оплата праці – юридичний та моральний обов’язок кожного роботодавця, а його невиконання – привід для відповідальності. Тому захист економічних прав населення є одним із  головних напрямів у роботі органів державної виконавчої служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові з дитсадка незаконно звільнили працівника. Прокуратура подала до суду

Як розповіли у Північно-Східному міжрегіональному управлінніМіністерства юстиції (м. Суми), завдяки роботі державних виконавців Чернігівського регіону з початку 2021 року було погашено 6 мільйонів гривень заборгованої зарплати. Так, найбільше коштів за цей час своїм робітникам сплатили:ПрАТ “ЧеЗаРа” – 3 мільйони гривень,ДП “Чернігівоблавтодор”– майже 500 тисяч гривень та Полтавське обласне комунальне підприємство ТОВ “ВерітасІнвест Груп”, яке погасило перед своїми працівниками понад 300 тисяч гривень.Цього результату фахівці юстиції досягли завдяки застосуванню великого спектру заходів правового впливу, зокрема арешту майна та банківських рахунків підприємств.

Варто зазначити, що не менш вирішальну роль у задоволенні економічних інтересів працюючого населення Чернігівщини відігралай передача державними виконавцями описаного та конфіскованого майна боржників на реалізацію вOpenMarket «СЕТАМ». У системі даного електронного аукціонукожен охочий має можливість внести свою пропозицію та стати власником виставлених лотів. Своєю чергою, отримані від торгів кошти,перераховуються працівникам для погашення боргу.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register