Суспільство

Аби отримати компенсацію, приватні перевізники тепер мають платити зарплату водіям не менше як 15 тис грн

На сесії в ЧМР більшість депутатів проголосувала про зміни до програми компенсації приватним перевізникам. Так, програма була доповнена умовою, що середня заробітна плата по підприємству водіїв автотранспортних засобів, які обслуговують маршрутну мережу міста Чернігова, становитиме не менше як 15 000 грн.

«У нас є двоє приватних перевізників, зарплата водіїв у яких становить 17-18 тис грн, але є двоє, в яких офіційна зарплата – 8 тисяч, а решту водії отримують у конверті. Таким чином бюджет міста недоотримує податки від цих перевізників», – пояснив на сесії ЧМР в.о. чернігівського міського голови Олександр Ломако.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Штормове попередження: на Чернігівщину суне негода

Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення в Чернігові запрацювала нова транспортна програма. В ній передбачено, що за якісну роботу чернігівським перевізникам передбачена грошова компенсація від міської ради. Згідно з нею, в Чернігові найвищий тариф компенсації перевізникам по Україні. Він становить 44,14 грн/км.

Депутат ЧМР Віталій Голець запропонував внести правку стосовно питання змін до програми – забезпечити пільговий проїзд на маршрутах міста для пенсіонерів. За цю правку було проголосовано з уточненням Олександра Ломако «в межах компенсації, передбаченої в міському бюджеті».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button