Антициклон Gabriele приніс погодні зміни на Чернігівщину: погода вихідними

В Україну прийшов антициклон на імʼя Gabriele. За словами синоптикині Наталки Діденко, він і буде визначати погоду всієї території цими днями.
Тож вихідні на Чернігівщині будуть сухими, без опадів і з помірною спекою.
Як повідомляє Чернігівський обласний центр із гідрометеорології, в суботу, 2 серпня, в області буде переважати мінлива хмарність, без опадів. Уночі та вранці подекуди слабкий туман. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 10-15º, вдень 23-28º тепла.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брижинський дав завдання організувати чергування рятувальників у місцях відпочинку в Чернігові
У Чернігові в суботу буде також хмарно і без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 11-13º, вдень 25-27º тепла.
У неділю, 3 серпня, в нашому регіоні буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 12-17º тепла, вдень 3 серпня 24-29º.
А з початком нового тижня на Чернігівщині стане трохи спекотніше.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





