Автомобілісти Чернігова запалили фаєри з вимогою 10% за розмитнення авто: акцію підтримав Юрій Дерев’янко (ФОТО, ВІДЕО)

*Імідж
Кандидат в Президенти України від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко взяв участь в автопробігу за доступні автомобілі, який відбувся в Чернігові.
Кілька десятків автомобілів організовано проїхали вулицями Чернігова: від Проспекту Миру, вулицями Героїв Чорнобиля, Гвардійської Дивізії, Рокоссовського та Гетьмана Полуботка.
photo_2019-03-14_15-44-34 (2)
Учасники акції запалили фаєри з вимогою встановити 10% за розмитнення автомобіля від його вартості.
Під час заходу Юрій Дерев’янко підкреслив, що ті закони, які були ухвалені в минулому році, не вирішили проблеми авто на європейський реєстрації, а лише більше її поглибили.
За його словами, створені умови вигідні лише олігархам Святашу, Порошенку і Васадзе. «Ці люди бачать вас як своїх майбутніх клієнтів, які мають купити у них або китайські автомобілі, або російські, заробляючи з кожного українця по 300-500 доларів в свою кишеню», – звернувся Дерев’янко до автомобілістів.
Дерев’янко нагадав, що разом з автомобілістами розробив два законопроекти № 9518 і 9519, які впроваджують єдине правило для всіх українців – 10% розмитнення від вартості автомобіля плюс оплата пенсійного фонду при перереєстрації і все.
photo_2019-03-14_15-44-34
«Це означає, що в державний бюджет за нашими законами протягом одного року надійде 23 мільярди гривень, з них 14,2 млрд гривен від розмитнення та понад 8 млрд грн – це ПДВ і акциз з палива, яке ці автомобілі споживають за один рік», – порахував Юрій Дерев’янко.
За словами політика, автомобіль – це не розкіш, а засіб бути економічно активними, заробляти гроші на себе і свої родини для кожного українця.
Юрій Дерев’янко додав, що якщо українців змусять позбутися своїх машин, обласні, районні бюджети недоотримають багато коштів.
photo_2019-03-14_15-44-35 (2)
Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Відповідні зміни депутат пропонує внести в Податковий та Митний кодекси України, повідомила прес-служба нардепа.
Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.
Автопробіги за доступні авто за участі Юрія Дерев’янка відбулись в Полтаві, Кременчуці, Вінниці та Одесі.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register