Банківське відділення на колесах їде до жителів Чернігівського прикордоння
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418317625_1359536314731656_8526946878271247914_n-e1709023538109-780x470.jpg)
Уже два роки життя в прикордонних громадах Чернігівщини особливе, зі знаком «мінус». Адже загроза обстрілів і життю людей спостерігається цілодобово.
Між тим, і саме життя не стоїть на місті. Бо в людей виникають різні проблеми і їм потрібні різні послуги, зокрема банківські. Тепер їх можна отримати в банку на колесах. Він створений на базі автомобіля спеціального призначення і оснащений супутниковим зв’язком, автономним електроживленням, системою відеоспостереження та іншим обладнанням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові горів житловий будинок
У мобільних підрозділах люди зможуть отримати чи здійснити грошові перекази, поповнити карткові рахунки, обміняти валюту, оплатити комунальні та інші платежі, отримати пенсію, соціальні виплати, заробітну платню тощо.
«Ідея чудова. І маємо ще одну, але не пов’язану з банківськими питаннями. Нині вирішується питання з аптеками. Планується, що Чернігівський комунальний заклад «Ліки Чернігівщини» теж отримає машину від обласної ради і також приєднається до мобільного проєкту і надаватиме послуги жителям прикордоння», – зазначає Сергій Сергієнко, начальник Новгород-Сіверської РВА.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417957443_1831916353900173_1055494672247010042_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Ірина Осташко
Фото – Новгород-Сіверська районна військова адміністрація