Батьки та вчителі 17-ї школи «дотиснули» Атрошенка
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/gr_16.06.2015_school17_0001-e1498545301963.jpg)
На минулому засіданні виконкому Чернігівської міської ради було прийняте рішення перейменувати дві школи обласного центру (ЗОШ № 17 і ЗОШ № 23). Перейменування полягало в тому, що у цих навчальних закладів відбирали один ступінь (із шкіл І-ІІІ ступенів мали стати І-ІІ ступенів).
Це освітнє пониження фактично перетворює школи на дев’ятирічки. Звісно, батькам і вчителям «перейменованих» шкіл це не могло сподобатися. Але в бій кинулася тільки 17-та школа – за допомогою журналістів і громадських активістів, очевидно, питання вдалося владнати.
Адже на черговому засіданні виконкому, що відбудеться сьогодні (27 червня) будуть розглядати питання скасування «перейменування» для 17-ї школи. Про 23-тю школу не йдеться.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.