Бенкет під час війни: думка чернігівців про пишні гуляння під час повномасштабного вторгнення
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/original-img1492-e1721741059442-780x470.jpg)
Днями в українському інфопросторі прогриміла новина про лакшері-весілля української пари, яке молодята відзначили на озері Комо в Італії. «Експерти» в коментарях до публікацій про святкування підрахували, що урочистості коштували парі приблизно мільйон євро.
Чи доречні подібні святкування, коли у країні, звідки ви родом, триває повномасштабне вторгнення? Думки розділилися. У цьому матеріалі ми дізнаємося ставлення чернігівців до подібних бенкетів під час війни.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/442023303_963452122232252_5235710391235381141_n.jpg)
Антон Семко, житель населеного пункту Синявка
Пишні гуляння, як то кажуть, не на часі. В країні триває жахлива війна, яка щодня забирає життя найкращих українців. Про це варто пам’ятати, влаштовуючи гуляння. Звісно, якщо у молодят є змога та бажання відсвяткувати особливий день, це чудово. Утім, зважаючи на сучасні реалії, варто подумати над тим, чи доцільно висвітлювати свою подію.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Корюківці відкривається унікальна виставка про мову і деколонізацію
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/450865117_1156223825683007_5148942671560746334_n.jpg)
Оксана Павленко, жителька міста Чернігів
Я не засуджую пишних весіль. Як хочуть люди, мають можливість, то хай гуляють. Такий день раз на вік випадає (я свято в це вірю). А от чи доцільно показувати своє пишне гуляння всьому світу? Вважаю, що ні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/448661515_3745777885667974_5889696239288868969_n.jpg)
Уляна Оленська, жителька міста Чернігів
Будь-яке гучне гуляння зараз не на часі. Якщо ти громадянин України, любиш її усім серцем, то й маєш підтримувати її. Кожен день гинуть як і мирні люди, так і військові. Які можуть бути танці, якщо в країні біда? Хочете святкувати – святкуйте тихо, в колі рідних, друзів. Навіщо ця показуха? Війна закінчилася? Поважати треба почуття інших. У когось, може, сьогодні загинула дочка чи син, а інші напоказ сміються. Це неправильно.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/452502681_1037792074614852_6177956532993483057_n.jpg)
Андрій Подвербний, житель Чернігова
Ставлення негативне. Тому що зараз така підкреслена розкіш явно недоречна в умовах, коли щодня гинуть військові на фронті та мирні жителі в результаті ворожих обстрілів українських міст і сіл.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/451131648_489775786989764_5873185909930842305_n-1.jpg)
Наталія Булаш, жителька Чернігова
Відповідаючи на це запитання, я ставлю себе на місце нареченої: кожна дівчинка хоче, аби її святкування було особливим, красивим і таким, що запам’ятається, адже весілля – день, який буває лише раз у житті, у будь-якому разі я хочу в це вірити. Звісно, якщо є можливість та бажання, то чому б не відзначити цей день так, як того хочуть молодята? Інша справа – афішувати своє торжество. У кожного життєва ситуація різна, на це потрібно зважати, перш ніж щось викладати та показувати.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Таліна Тарасенко