Суспільство
Біля стели загиблим Героям прикрасили ялинку (фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/81245008_2545555648854401_7394101618167250944_o-e1577456723434.jpg)
Члени ГО «Єдина родина Чернігівщини» прикрасили ялинку біля стели «Герої не вмирають». Про це повідомила Людмила Житнікова на сторінці об’єднання у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти полеглих Героїв Чернігівщини взяли участь у кулінарному майстер-класі
Крім того, на кладовищі «Яцево» біля стели на честь воїнів, загиблих у російсько-українській війні, поклали новорічний букет, і кожна мама поставила для сина ялиночку чи поклала новорічний віночок-букет.
Також о 12:00 отець Микола провів поминальну літію за загиблими воїнами.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv