Бізнес-освіта у Польщі: як це працює для українців

588

Польські виші приваблюють абітурієнтів не тільки якістю освіти та можливістю отримати міжнародний досвід, а й унікальними програмами з бізнес сфери. Детальніше про цю тему нам допомогли дізнатися фахівці з міжнародної освіти UniverPL.

Мовне питання у Польщі

Існує міф серед абітурієнтів, що для вступу в польському універі не обов’язково знати польську, адже там все пристосовано до потреб іноземців, і українцям буде легко адаптуватися. Мусимо розчарувати – мова навчання у польських вишах дуже важлива! Тож абітурієнтам слід налаштуватися на дві мови, серед яких провідна – польська, а додаткова – англійська.

 

“Польська мова вкрай необхідна з перших днів перебування на навчанні! Добре, що зараз доступні курси польської мови у Вінниці, Чернігові, Полтаві та інших обласних центрах, де абітурієнти можуть вивчити основи мови та попрактикуватися у живому спілкуванні. Це вирішить безліч проблем чернігівчан, вінничан та інших українців у перші ж місяці життя в Польщі та допоможе уникнути ризиків відрахування з вишу,” – розказали в UniverPL.

Європі потрібні кваліфіковані логісти

kursovie-logistika

Логістика – напрямок бізнес-освіти, що охоплює проблеми управління будь-якими процесами, від роботи з матеріальними об’єктами до інформаційних потоків. Ця сфера наразі надзвичайно затребувана, адже кваліфікованих спеціалістів критично не вистачає. Отже отримати фах логіста – перспективно і престижно, у майбутньому можна отримати безліч привабливих пропозицій роботи.

 

В Чернігові, Харкові, Києві та інших містах України працюють кафедри логістики, однак зв’язки з європейськими освітніми програмами порівняно обмежені. Серед польських вишів варто відзначити спеціальність “Логістика”, що її провадить Міжнародний університет логістики і транспорту. Факультет співпрацює з групою бізнес-шкіл ESIDEC м. Метц (Франція) та має відзнаки Польщі та Франції як лідер працевлаштування за фахом. Тож навчання на цьому факультеті – вдала ідея для українців, враховуючи перспективи добре оплачуваної та престижної спеціальності та роботи в майбутньому.

Підтримка студентських стартапів

start2

Неабияка перевага для будь-якого вишу – це можливість студентів вже під час навчання створити щось визначне у сфері своєї спеціальності. Для бізнес освіти це, звісно, цікавий бізнес-проект, що може стати першим експериментом або навіть фундаментом для майбутнього. В цьому випадку дуже важливо, щоб вчасно знайшлася підтримка для цікавого стартапу.

 

У цьому сенсі виділяється Вроцлавська політехніка,- легендарний вищий навчальний заклад, популярний у студентів, як місцевих, так і іноземців. Тут є якісна освіта та всі умови для навчання, краудфандингові проекти і навіть свій Інкубатор підприємництва, на кшталт інкубаторів Кремнієвої долини у Сан-Франциско. Тут у здібних студентів є всі шанси не лише вчитися, а й увійти в крупний бізнес з нуля, маючи лише талант та бажання.

 

Бізнес освіта у Польщі зараз є доступною для українців, а перспективи такого навчання заходять далеко за звичайні уявлення пересічного студента.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register