Борзнянщина готується до зустрічі Потягу Єднання

630_400_1461161632-9122

В рамках реалізації Указу Президента України «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» за ініціативи волонтерів та громадських діячів у жовтні цього року позачергово буде працювати 9-й Військово-Реконструкторський Потяг Єднання України «Труханівська Січ» в десяти областях України.

Про це повідомляє Борзнянська райдержадміністрація.

Сьогодні голова райдержадміністрації Віра Проскура провела засідання оргкомітету по організації та проведенню зустрічі учасників Потягу Єднання, які, згідно плану, перебуватимуть у Борзнянському районі на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» з 17 по 19 жовтня 2017 року. В ході підготовки до відзначення 100-річчя бою під Крутами вони планують провести на території музею роботи щодо благоустрою території.

Члени оргкомітету обговорили основні завдання – забезпечення учасників Потягу продуктами харчування та засобами обігріву. Також голова райдержадміністрації наголосила на необхідності залучення місцевої учнівської молоді до участі в патріотичній акції, яку проводять волонтери та активісти «Труханівської Січі».

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення та дано протокольні доручення.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register