Чаус розповів про пом’якшення заборони торгівлі алкоголем на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/2022-05-27_092931-e1653633026229.jpg)
На Чернігівщині вже сьогодні можуть пом’якшити умови торгівлі спиртними напоями. Про це у своєму відеозверненні розповів голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
«Ми провели Раду оборони області. Розглянули безпекові питання, питання діяльності правоохоронних органів, показники злочинності та інших правопорушень. І обговорили питання пом’якшення заборони на пом’якшення торгівлі алкоголем. Це непросте питання. Є прихильники повної заборони, є прихильники легалізації. Торгівля – це надходження в бюджет. Я мав кілька розмов на тижні з керівниками великих роздрібних мереж області і з представниками громадського харчування. На сьогодні є всі можливості. Тому рішення сьогодні ми приймемо», — зазначив В’ячеслав Чаус.
Також керівник області попросив жителів області висловити свою думку з приводу торгівлі алкоголем на території Чернігівщини. Коментарі можна залишати під його дописом у Facebook.