Через Чернігівщину пройде річковий маршрут з Білорусі до Києва

54465

Україна і Білорусь ведуть переговори про старт пасажирських річкових перевезень по річці Дніпро. Також обговорюється відкриття річкового туристичного маршруту з відвідуванням Чорнобильської зони відчуження.

Про це стало відомо з повідомлення на сайті data.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівський річковий порт і Лісковицю може накрити повінь

Як повідомив заступник директора Департаменту морського і річкового транспорту Міністерства інфраструктури Олексій Геращенко, Україна і Білорусь планують запустити пасажирські річкові перевезення по річці Дніпро. Крім того, в планах відкриття річкового туристичного маршруту з Києва до Білорусі з відвідуванням Чорнобильської зони відчуження.

“Буде туристичний маршрут з Мозиря до Києва, можливо і далі, з відвідуванням Чорнобильської зони”, – розповів Олексій Геращенко.

За його словами, Білоруське морське пароплавство веде активні переговори з Адміністрацією річкових портів про запуск пасажирських річкових перевезень. Зараз обговорюються флот, терміни, механізми продажу квитків.

Якщо туристичний маршрут буде запущений, то частково (в течії Дніпра) він пройде уздовж Чернігівської області — Міжрічинського ландшафтного парку, що розташований на території Чернігівського та Козелецького районів.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register