Чернігів закріпив високий стабільний результат у рейтингу Індексу конкурентноспроможності міст 2021 (USAID)

2021-09-04_121230

Другий рік поспіль Чернігів посідає шосту позицію у рейтингу «Індексу конкурентноспроможності міст» (USAID) та входить до групи обласних центрів з високим показником.

На презентації рейтингу «Індексу конкурентноспроможності міст (USAID) – 2021», що відбулась 2 вересня цього року, експертами проєкту було зазначено, що Чернігівська міська рада залишається у групі лідерів, до якої входять міста західного регіону, розташовані ближче до кордону з ЄС та мають більш вигідне географічне розташування.

a08dc7113ffeb46ccfa71e2888378e55-max (1)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівщина – у лідерах рейтингу щодо дотримання вимог та принципів державної регуляторної політики

Акцентуємо увагу, що у рейтингу з 24 обласних центрів місто значно покращило показники у порівнянні з результатами звіту 2019/2020 у таких компонентах:

  • Компонент № 5 «Податки та збори»: з 12 місця на 7 місце.
  • Компонент № 9 «Ресурси для розвитку»: з 10 місця на 6 місце.
  • Компонент № 10 «Підтримка інновацій»: з 20 місця на 8 місце.

У свою чергу, фахівцями міської ради вже реалізуються рекомендації для покращення бізнес-клімату. Зокрема, доопрацьовується спеціалізований розділ для інвесторів та бізнесу на сайті міської ради.

Слід наголосити, що рейтинг ІКМ складається у тому числі з урахування опитування підприємців міста. Серед перешкод для ведення бізнесу чернігівські підприємці зазначили епідемію коронавірусу/карантин та низький купівельний попит споживачів.

Також зазначимо, що місто Чернігів є одним з п’яти пілотних міст (Чернігів, Кропивницький, Миколаїв, Суми та Тернопіль)у Програмі Покращення ІКМ (Індекс конкурентоспроможності міст) та входить у Міжміську групу з покращення бізнесклімату. А це означає, що разом з експертами ГО «Електронна республіка» міська рада буде розробляти дорожню карту по імплементації заходів, що допоможуть підвищити показники компонентів. А це в свою чергу сприятиме підвищенню конкурентоспроможності міста.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register