Суспільство

Чернігівець просить не чіпати сквер Попудренка

Не чіпайте сквер Попудренка, — петиція з такою назвою була створена у відповідному розділі на сайті Чернігівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замість заводу арт-платформа: нова петиція на сайті міськради

«Не треба реконструкції. Це ні до чого і зайвий привід бюджет потрошити. Якщо десь бруківка просіла – поправте, звичайно. Але реконструкція — недоцільна. Парк і так у хорошому стані… варіантів вистачає. Не кажучи вже про реальні потреби міста, крім «етикетки»», — зауважує Юрій Гець.

У петиції її автор Юрій Гець пропонує різні варіанти, у що, на його думку, доцільніше вкласти кошти.

До кінця збору підписів залишилось 28 днів.

Станом на 13 січня петицію підписали 6 осіб з 250 необхідних.

Ще статті по темі

Один коментар

 1. Петиция «Світлофор по Об’їздній навпроти Епіцентру та Екомаркету».
  … Дата початку збору підписів: 8 січня 2019 р.
  До кінця збору підписів залишилось: 25 днів
  Станом на 13 січня петицію підписали 73 особи з 250 необхідних.
  Петиция «Не трогайте сквер Попудренка»:
  Не трогайте и оставьте название скверу Попудренка, что возле кинотеатра Щорса. Не надо реконструкции. Это незачем и лишний повод бюджет потрошить. Если где-то брусчатка просела – поправьте конечно. Но реконструкция – нецелесообразна. Парк и так в хорошем состоянии.
  Перезахоронение? Зачем? Очень важно для истории? Хорошо – уберите могилу, присыпьте песком и посадите травичку простую. Всё.
  Хотите украсить центр? Постройте мостик от Екатеринки к валу или центральные фасады приведите в порядок или наконец приведите в порядок пустырь, что справа от Екатеринки, или восстановите и сдайте здание бывшего банка возле кооперативного техникума или там же – разберите уродскую и опасную стройку, где бомжи, наркоманы и подростки гуляют или создайте освещение в центральной части парковой зоны вала, там после заката – мрак или побелите ЗАГС нормально, на десятилетия.
  Короче – вариантов хватает. Не говоря уже о реальных потребностях города, помимо «этикетки».
  Дата початку збору підписів: 11 січня 2019 р.
  До кінця збору підписів залишилось: 28 днів
  Станом на 13 січня петицію підписали 11 осіб з 250 необхідних.

  К сожалению, о поданных петициях у нас мало кто знает. Сайт миськрады никто не читает. СМИ о петициях толком не рассказывают. Глас вопиющего в пустыне.

Back to top button