«Чернігівобленерго» знову розсилає містянам дивні квитанції

Enera_CHernihiv

Після низки енергетичних реформ чернігівці почали отримувати квитанції про сплату за електроенергію не від звичного «Чернігівобленерго», а від нової компанії «Енера», однак нещодавно багатьом містянами знову освіжили в пам’яті інформацію про старого безпосереднього постачальника. Квитанції від «Чернігівобленерго» стали несподіванкою, адже зовсім незрозуміло, за що ж оплата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чернігівобленерго» відкриває телефонну лінію для споживачів поважного віку

За інформацією «Чернігівських міських електромереж», це «відлуння» субсидій. Тобто багатьом їх перерахували і виявилось, що просубсидіювали до кінця 2018 року забагато, тож тепер просять повернути.

«Енергетики» наголошують, що довготривала заборгованість може призвести до відключення електропостачання. А під час оплати квитанції обов’язково звернути увагу, кому ви платите. Це повинна бути не вже звична «Енера», а саме «Чернігівобленерго» з його реквізитами.

Усі, хто має сумніви щодо таких перерахунків, можуть звертатись або до органу, що надавав субсидію, або, як радить прес-служба «Чернігівобленерго», за номером кол-центру цієї структури. Проте дотелефонуватись до оператора цього кол-центру, за словами чернігівців, фактично неможливо. Там завжди «зайнято», а система очікування на лінії в «Чернігівобленерго» чомусь не працює, дзвінок просто скидається після повідомлення, що вільного оператора немає.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register