Суспільство

Чернігівщина вшанує героїв-земляків, які загинули в зоні АТО/ООС, Почесною відзнакою обласної ради «За мужність і вірність Україні»

25 серпня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів чергове робоче засідання комісії з питань нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні», яку очолює. Попереднє із них відбулося 17 липня поточного року, на якому члени комісії визначили 31-го Героя російсько-української війни до цієї нагороди посмертно.

Під час сьогоднішнього засідання його учасники ознайомилися із біографіями та характеристиками ще 52-х загиблих на Східному фронті воїнів-земляків, а також із протоколами громадських організацій, в числі яких «РОДИНА ВОЇНА» та «ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ», що подали до обласної ради клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою захисників, які проявили мужність і героїзм під час захисту Батьківщини. Всі вони одноголосно були представлені до Почесної відзнаки вищого органу публічної влади Придесення «За мужність і вірність Україні».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський із нагоди Дня Незалежності відзначив жителів Чернігівщини

Нагадаємо, що ще на початку листопада минулого року, враховуючи відповідне звернення громадської організації «РОДИНА ВОЇНА», розпорядженням голови обласної ради було створена робоча група стосовно заснування відзнаки територіальної громади Чернігівщини для нагородження військовослужбовців, добровольців, правоохоронців, медичних працівників, волонтерів — жителів та уродженців області, які проявили звитягу, мужність та героїзм, захищаючи територіальну цілісність, незалежність і суверенітет України. Саме членами групи були напрацьовані ключові аспекти проєкту Положення про заснування Почесної відзнаки, умови та порядок подання кандидатур, виготовлення і придбання нагрудного знаку до Почесної відзнаки, оформлення відповідного посвідчення. А вже18 грудня 2019 року 21-ю сесією обласної ради сьомого скликання було прийняте рішення «Про заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні».

Нагороду вручають згідно з рішенням обласної ради. Отож, як було зазначено, після прийняття депутатами відповідного документа, церемонія вручення Почесної відзнаки рідним загиблих героїв може відбутися до Дня захисника України, Дня Збройних Сил України або ж безпосередньо на пленарному засіданні обласної ради.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Ще статті по темі

Back to top button