Чернігівська медсестра потрапила до п’ятнадцятки найкращих

6xbr9b

Старша медична сестра відділення клінічної онкології та гінекології КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» Тетяна Шолойко – серед кращих.

Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу Міністерства охорони здоров’я України серед медичних сестер та медичних братів «Лідери змінюють світ». У цей тяжкий рік, який почався з епідемії, а потім пандемії COVID-19 він проводився в онлайн-форматі. Імена трьох переможців, медичних сестер з Тернопільської, Житомирської та Дніпропетровської областей було названо під час семінару «Школа медсестринства» 8 жовтня, що проходив в рамках виставки Public Health. Їх визначили за конкурсними роботами, розглянутими фахівцями Центру розвитку материнства МОЗ України, редакцією журналу «Довідник головної медичної сестри», а також спеціалістами з медсестринства з різних регіонів України. Загалом на конкурс надійшло понад 400 робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медсестра з Чернігівщини бореться з коронавірусом в Іспанії

Також журі визначило 15 лідерів ІІ етапу конкурсу, серед яких і Тетяна Шолойко. Під час урочистостей наша землячка наголосила: «Чи замислювалась я, ставши старшою медичною сестрою відділення клінічної онкології та гінекології у 25 років, над тією відповідальністю та обов’язками, які мене очікують? І ось уже 9 років я працюю в Чернігівському медичному центрі сучасної онкології, спочатку операційною сестрою, тепер, вже 4 роки — старшою медичною сестрою відділення клінічної онкології та гінекології».

Переможців і учасників конкурсних змагань привітали Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, директор Центру медсестринства МОЗ Катерина Балабанова, віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд, головний редактор журналу «Довідник головної медичної сестри» Оксана Грищенко.

122893271_199885478319928_3961656568226979294_n

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register