Чернігівська область отримала перспективний план формування самодостатніх громад

1432886754-7271[1]

На сесії обласної ради депутати більшістю голосів затвердили перспективний план формування територій громад Чернігівської області.

Про це повідомляє чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування.

28 березня відбулося засідання чергової сесії Чернігівської обласної ради. Серед більше ніж ста питань порядку денного на розгляд депутатів було винесено питання про внесення змін до проекту перспективного плану формування територій громад Чернігівської області.

Перспективний план формування громад – це документ, який відображає бачення створення фінансово спроможних об’єднаних територіальних громад, відповідно до методики Кабінету Міністрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначені переможці конкурсів проектів громадських організацій міста

Перспективний план, затверджений депутатами на сесії 28 березня 2018 року, на 100% охоплює територію області. Відповідно до цього документа буде створено 55 об’єднаних територіальних громад. У пояснювальній записці до питання «Про внесення змін до рішення обласної ради від 19 червня 2015 року «Про схвалення проекту перспективного плану формування територій громад Чернігівської області» йдеться про те, що прийнятий перспективний план містить рішення місцевих рад про приєднання до функціонуючих ОТГ, пропозиції та думки сільських і селищних рад про об’єднання.

Відповідно до рішення обласної ради нова редакція проекту перспективного плану формування територій громад Чернігівської області буде спрямована на затвердження Кабінету Міністрів України.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register