Чернігівська облрада ухвалила програму забезпечення житлом учасників АТО
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/20aec1000792a4f0016030e25e4a3154xl5bec1691b14f8-9aac7c0a8a81055f10401ac3fbd68095-e1589455075664.jpg)
Програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил і членів їхніх сімей, внутрішньо переміщених осіб, у Чернігівській області на 2020-2022 роки схвалено під час чергової сесії Чернігівської обласної ради. Про це повідомила керівниця фракції «Наш край» в облраді Ольга Чередник.
За її словами, актуальність розроблення і прийняття цієї програми зумовлена необхідністю повноцінної інтеграції внутрішньо переміщених осіб до приймаючих громад і поступового, соціально ефективного розв’язання проблеми забезпечення житлом осіб з числа учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їхніх сімей, внутрішньо переміщених осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Наш край» у Чернігові виступив проти закриття школи №10
«У загальному переліку питань сесії це дуже важлива програма, тому ми її підтримали і сподіваємося, що завдяки її реалізації родини поліпшать свої житлові умови», – прокоментувала Ольга Чередник.
За офіційними даними, за місцем проживання на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, у Чернігівській області перебувають 532 учасники антитерористичної операції. Також на сьогодні районними органами соціального захисту населення області обліковано 7329 внутрішньо переміщених осіб (понад 5000 сімей). Найбільше внутрішньо переміщених осіб проживає в Чернігові (35%), найменше – в Талалаївському районі (1%).
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv