Чернігівська співачка Камалія засудила бійку підлітків: треба вводити смертну кару

Українська співачка Камалія різко прокоментувала інцидент із побиттям школярок у Чернігові, закликавши владу ввести суворі заходи припинення подібних випадків, аж до смертної кари на електричному стільці.

Думкою з цього приводу артистка поділилася в своєму блозі.

“Мені страшно за нашу країну! Куди котиться наше суспільство? Які демони? Яка диявольська сила опанувала нею? Знову гучна подія і знову серед молоді! Куди дивиться уряд, суспільство, вчителі, батьки, поліція?”, — обурилася Камалія.

За словами виконавиці, всього кілька місяців тому від побиття в Чернігові постраждав і член її сім’ї, чоловік рідної племінниці. Після інциденту хлопець три тижні пробув у комі.

“Чи не час призначити більш суворі запобіжні заходи для таких виродків? А також для бездіяльної поліції? Введення смертної кари, електричний стілець! А не влаштовувати поплічникам Диявола амністії? Бо такі ж сидять в уряді і дуже піклуються про таких же, як вони самі! А “менти” як були продажними, так і залишилися, змінивши лише назву! Може, вже досить займатися х…, “дорогі” наші політики, депутати і “президенти”?”, — продовжила вона

“Із країни виїжджають масово хто куди, це в кого є можливість, а решта кінці з кінцями ледве зводять! Середній бізнес знищений, великі інвестори втекли і продовжують тікати з України. Викрадають машини, грабують квартири. Ніхто не займається вихованням підростаючої молоді! У людей немає грошей давати гідну освіту та виховання своїм дітям! Гуртки та секції платні! Треба бути всім мільйонерами, щоб оплачувати їх! У вас що, план із якнайшвидшої ліквідації України як такої?! У мене накипіло!”, — зізналася артистка.

Джерело: Обозреватель

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register