Чернігівські гонщики йдуть на рекорди

fb429d14251845d6ff15659d99ff09359ae3ada5

Два рекорди України планують встановити учасники чернігівської команди гонщиків МПМ. Йдеться про максимальну швидкість на мотоциклі з одним водієм та з пасажиром.

Алек Філіпс у команді відповідальний за тюнінг мотоциклів. Хоча для досягнення рекорду гонщики обрали одні з найкращих машин на ринку, все одно довелося встановити модифікований вихлоп і перепрограмувати блоки керування двигуном. Також мотоцикли заправлятимуть високооктановим паливом.

Для заїзду його учасники використовуватимуть частину траси Чернігів-Гомель, неподалік Ріпок. Там якісне дорожне покриття та немає великих перепадів висоти. При цьому доведеться домовитися з владою щодо перекриття руху по трасі в один бік.

Другий рекорд – це своєрідний парний заїзд, з пасажиром. У випадку чернігівської команди пасажиркою стала Ольга Федюк, яка вже брала участь у встановленні національного рекорду у 2018 році. Вона розповідає, що навіть сидіти на мотоциклі на швидкості у 300 кілометрів на годину – дуже непроста задача.

Гонщики сподіваються, якщо все складеться добре, вони зможуть побити – хоч і неофіційно – навіть світовий рекорд швидкості на мотоциклі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: ТРА “Новий Чернігів”

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register