Чернігівські пивовари AB InBev Efes Україна виступили за відповідальне споживання алкоголю

photo_2019-09-27_12-14-00

27 вересня компанія AB InBev Efes Україна підтримала глобальну ініціативу «Всесвітній день відповідального споживання пива». Зокрема, співробітники Чернігівської пивоварні відвідали торгові точки міста і провели роз’яснювальну роботу щодо запобігання продажу пива неповнолітнім.

Щорічно у Всесвітній день відповідального споживання пива всі три пивоварні AB InBev Efes Україна беруть участь в ініціативі, мета якої ― популяризувати культуру відповідального споживання алкоголю.

«Відповідальне споживання алкоголю в суспільстві є однією з головних цілей соціальної відповідальності нашої компанії. Саме тому співробітники Чернігівської пивоварні вже багато років відвідують торгові точки з продажу пива і нагадують продавцям про неприпустимість продажу алкоголю особам молодше 18 років», ― коментує Світлана Давидюк, директор Чернігівської пивоварні компанії AB InBev Efes Україна.

photo_2019-09-27_12-14-27

У рамках глобальної кампанії з просування культури відповідального споживання пива AB InBev Efes Україна спільно з партнерами запустила кілька проектів. Серед них ― «Чек-лист для батьків», розроблений спільно з провідними психологами України. Це список практичних порад для батьків про те, як навчитися обговорювати з дитиною, здавалося б, незручні питання і налагодити з нею діалог. Розмова про алкоголь не повинна набувати звинувачувального характеру ― швидше, це повинна бути щира розмова, побудована на взаємоповазі та любові.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register