Чернігівські рятувальники допомогли двом школярам ознайомитися з професією мрії (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/192546168_3859307787528694_7888681237826154590_n-e1622469984844.jpg)
Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України в Чернігівській області з дружнім візитом завітали до сім’ї, в якої 5 травня цього року майже повністю згорів будинок. Родина, яка постраждала внаслідок пожежі, виховує двох синів – 11-річного Гліба й 13-річного Антона. Хлопці в майбутньому планують пов’язати своє життя із такою благородною професією, як рятувальник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові рятувальники звільнили черепах та вужів з дамби
Спеціальною аварійно-рятувальною машиною вогнеборці доставили дітей до пожежно-рятувальної частини. Хлопці мали змогу поринути з головою в життя надзвичайників: приміряти спорядження, посидіти в пожежному автомобілі, за допомогою ручного ствола приборкати умовну пожежу та поспілкуватися зі справжніми рятувальниками.
Співробітники ДСНС подарували хлопцям рюкзаки та шкільне приладдя, але найголовніший подарунок для Гліба та Антона – можливість відчути себе справжніми рятувальниками.
Головне управління ДСНС України у Чернігівській області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv