Чернігівські школярі змагалися зі спідкубінгу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/1582961340_mycollages15-e1583135417912.jpg)
28 лютого чернігівські школярі 5-8-х класів взяли участь у змаганнях зі швидкісного складання класичного кубика Рубіка – спідкубінгу.
Про це повідомляє Управління освіти Чернігівської міської ради.
Саме ця головоломка є найцікавішою, найзагадковішою та найпопулярнішою з усіх механічних головоломок. Видовище, як мінімум, незвичне, коли за кілька десятків секунд підкорюють хитру головоломку, глядачам важко залишатися байдужими та приховувати подив від побаченого.
У змаганнях взяли участь 14 учнів школи. Перемогу отримала наймолодша учасниця – учениця 5-А класу Северин Кіра. Дівчина встановила шкільний рекорд, склавши кубик Рубіка за 39 секунд.
Загалом діти були натхненні самою ідеєю змагання – поспілкуватися у колі однодумців, показати своє захоплення. Залюбки ділилися враженнями та переглянули виставку, на якій були представлені різноманітні види кубика Рубіка та подібних головоломок.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv