На Чернігівщині не охоплено дошкільним вихованням менше 4% дітей

_1_14837173119570-292

Цьогоріч, порівняно з минулим, 2017 роком, зріс відсоток охоплення дітей віком від 3 до 6 років дошкільним вихованням – із 94,9% до 96,3%.

У нинішньому 2018 році почали функціонувати дві додаткові групі на базі наявних закладів дошкільної освіти в Іванівській об’єднаній територіальній громаді та м. Ніжин. Про це ЧЕline повідомили в управлінні освіти і науки Чернігівської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд обіцяє “звести до нуля” черги до дитсадків

Також розповіли, що основна увага приділяється виховному процесу, пріоритетним завданням якого є виховання патріотизму як базової цінності особистості, зважаючи на індивідуальні якості дитини кожної вікової групи.

У закладах дошкільної освіти області продовжується робота щодо організації інклюзивного навчання. У 13 закладах дошкільної освіти створено 17 інклюзивних груп.

Заплановано до кінця 2018 року відкрити ще 9 закладів дошкільної освіти (Ніжинський, Прилуцький, Чернігівський райони, Козелецька, Носівська, Іванівська, Михайло-Коцюбинська об’єднані територіальні громади, м. Ніжин) та 10 додаткових груп на базі чинних закладів (Бахмацький, Новгород-Сіверський райони; Батуринська, Бобровицька, Новобасанська, Ветіївська, Височанська, Кіптівська, Остерська об’єднані територіальні громади).

Загалом у Чернігівській області діють 447 закладів дошкільної освіти, в яких отримує дошкільні освітні послуги 30 791 дитина, серед них 176 дітей із числа сімей внутрішньо переміщених осіб.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register