Чернігівські спортсмени отримали грошові винагороди

24 березня, на початку засідання 18-ї сесії міськради мер Чернігова вручив грошові винагороди спортсменам – призерам міжнародних змагань та їх тренерам.

Про це ЧЕline повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради.

Винагороди отримали:

Максим Івко – майстер спорту України, член національної збірної команди України з біатлону, чемпіон та призер чемпіонатів України, дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів 2015 року, призер чемпіонатів світу серед юніорів з літнього біатлону 2014, 2016 років, бронзовий призер Всесвітньої зимової Універсіади з біатлону 2017 року;

Артем Тищенко – майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди з біатлону, переможець та призер чемпіонату Європи та срібний призер літнього чемпіонату світу з біатлону серед юніорів 2014 року, срібний призер чемпіонату Європи 2015 року, бронзовий призер Всесвітньої зимової Універсіади з біатлону 2017 року;

Ірина Варвинець – заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди з біатлону, срібна та бронзова призерка Всесвітньої Універсіади 2013 року, призерка чемпіонатів світу з літнього біатлону 2014, 2016 років, багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів Європи, срібна призерка чемпіонату світу з біатлону 2017 року;

Руслан Ткаленко – майстер спорту, член національної збірної команди з біатлону, переможець і призер чемпіонатів України, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів 2013 року, бронзовий призер чемпіонату Європи з біатлону 2017 року;

Христина Дмитренко – майстер спорту України, багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів України, переможниця ІІ Юнацьких зимових Олімпійських ігор 2016 року, срібна призерка зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2017 року;

Сергій Телень – майстер спорту України, багаторазовий призер та чемпіон України серед юнаків та юніорів, срібний призер чемпіонату світу з біатлону серед юнаків 2017 року;

Ворчак Олександр Васильович – заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України, старший тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та обласної школи вищої спортивної майстерності;

Ворчак Світлана Леонідівна – заслужений тренер України, тренер вищої категорії, тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та обласної школи вищої спортивної майстерності;

Зоц Микола Миколайович – заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, старший тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та школи вищої спортивної майстерності Чернігівської обласної ради;

Зоц Жанна Степанівна – заслужений тренер України, тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна” та школи вищої спортивної майстерності Чернігівської обласної ради (не була присутня);

Паршуков Віталій Серафімович – заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, директор, тренер-викладач з біатлону спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту фізкультурно-спортивного товариства „Україна”;

Олена Костевич – Заслужений майстер спорту України, член збірної команди України з кульової стрільби. Олімпійська Чемпіонка 2004 року, дворазова бронзова призерка ХХ Олімпійських ігор 2012 року, срібна призерка чемпіонату світу 2014 року, багаторазова призерка чемпіонатів Європи, бронзова призерка фіналу Кубку світу 2016 року, срібна призерка чемпіонату Європи з кульової стрільби 2017 року (не була присутня);

Чередінов Ігор Борисович – Заслужений тренер України,  тренер-викладач відділення кульової стрільби обласної ДЮСШ спортивного товариства “Колос” (не був присутній);

Галина Авраменко – Заслужений майстер спорту України, член збірної команди України з кульової стрільби. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу, Європи, рекордсменка світу, Європи та України, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів світу 2014, 2016 року, переможниця та призерка чемпіонату Європи з кульової стрільби 2017 року (не була присутня);

Дар’я Рожнятовська – майстер спорту України, переможниця та призерка чемпіонатів Європи серед юніорів, переможниця чемпіонату світу серед юніорів 2016 року, срібна призерка чемпіонату Європи з кульової стрільби серед юніорів 2017 року;

Юлія Тимошко – майстер спорту України, переможниця та призерка чемпіонатів України з кульової стрільби, переможниця чемпіонатів Європи серед юніорів, переможниця чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів 2016 року, срібна призерка чемпіонату Європи з кульової стрільби серед юніорів 2017 року;

Назаренко Галина Нінелівна – Заслужений тренер України,  тренер-викладач відділення кульової стрільби комплексної ДЮСШ спортивного товариства “Динамо” (не була присутня).

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register